Jak przeprowadzić montaż lustra do łazienki?


Lustra na wymiar już wybrane? Wiesz dokładnie, czego od nich oczekujesz, czyli jak mają one wyglądać oraz jaką mają mieć wielkość i grubość? Sprawdź gdzie zamówić lustra na wymiar. W takim razie pora zająć się jeszcze jedną, równie ważną kwestią. Koniecznie musisz bowiem ustalić także sposób montażu takiego lustra. Do wyboru masz dwa popularne rozwiązania.
Ogólnie rzecz biorąc wszystkie lustra do pomieszczeń montuje się na dwa proste sposoby. Te elementy mogą być albo klejone bezpośrednio do ścian, albo normalnie na nich zawieszane. Oba rozwiązania są dobre i mają swoje zalety. Przeważnie jednak gdy decydujesz się sięgnąć po lustro na zamówienie, musisz liczyć się z tym, że w jego przypadku niezbędny okaże się montaż poprzez klejenie. Na pewno sprawdza się on absolutnie najlepiej przy lustrach o większych rozmiarach czy niestandardowych grubościach. Jeżeli taką dużą taflę zawiesiłoby się na ścianie, zamiast ją do niej przykleić, istniałoby ryzyko, że nie zostałaby ona właściwie zabezpieczona.

Niektóre lustra do łazienki można jednak w pomieszczeniach wieszać, do czego przeznaczone są specjalistyczne haki umocowywane na kołkach rozporowych. Aby takie lustro było dobrze zabezpieczone, trzeba pokryć je od tyłu folią ochronną.

Popularne – KURTYNY PASKOWE PCV.