Komfortowe otwieranie garażu


Bardzo łatwo jest sobie wyobrazić niefunkcjonalny garaż. Zdarzają się jeszcze takie, stawiane na posesjach metalowe skrzynki, z blachy nierdzewnej, które rdzewieją już na drugi rok po zmontowaniu. Bramy garażowe w tych budowlach, otwierane na boki w formie skrzydeł, trzeszczą, skrzypią i jęczą przy każdym otwieraniu, w wypadku wczesnego wyjazdu właściciela do pracy, budząc przy okazji wszystkich, okolicznych sąsiadów.
Zimą zamarzają w nich zamki, a przy najlżejszych opadach śniegu, są jakimś cudem wiecznie zasypane od frontu. Przy jakimkolwiek wietrze, ze względu na dużą powierzchnię natarcia, należy zachowywać szczególną ostrożność, a wyrwane z rąk potrafią czynić poważne szkody. Niejeden samochód ucierpiał od uderzeń takim skrzydłem podczas wyjazdu z garażu, ponieważ bolców zabezpieczeń, zimą nie ma po prostu gdzie wetknąć i takie drzwi są blokowane jakimiś ciężkimi przedmiotami, rzadko spełniającymi swoją funkcję. Co innego bramy segmentowe poznań.
Te otwierają się przy pomocy pilota i zawijane są do góry, więc nawet najsilniejszy wiatr nie ma żadnego wpływu na ich pracę. Nie trzeba się z nimi mocować i nie angażują w otwieranie się żadnych dodatkowych powierzchni. Po prostu czysty komfort.

Zobacz Okna Plastikowe Poznań.